top of page

Kadra Trenerska

Najwyższa jakość nauczania na każdym stopniu

W Tenis Parku oferujemy możliwość gry w tenisa oraz rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonych trenerów i instruktorów. Proponujemy zarówno naukę w grupach, jak i indywidualne lekcje dla dzieci i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.

Nasi wykwalifikowani trenerzy prowadzą zajęcia zgodnie z najnowszymi programami nauczania oraz korzystają z własnego wieloletniego doświadczenia w branży.

DSC01175.jpg

Doświadczenie

Działając przez 10 lat, przeszkoliliśmy już ponad 1000 osób i zorganizowaliśmy ponad 200 turniejów, w tym turnieje rangi międzynarodowej. Nasza kadra trenerów liczy 6 osób, które posiadają wieloletnie doświadczenie w grze w tenisa oraz odpowiednie kwalifikacje nauczania.

Kadrę Akademii Tenis Parku Kołobrzeg tworzą, między innymi, byli zawodnicy, którzy odnosili sukcesy na turniejach ogólnopolskich, absolwenci studiów wyższych, posiadający aktualne uprawnienia trenerskie specjalizujący się w pracy z dziećmi i dorosłymi, w tym również w treningu ogólnorozwojowym. Nasza Akademia uczestniczyła w wielu Konferencjach Trenerów Polskiego Związku Tenisa oraz w kursach dokształcających, takich jak Professional Tennis Registry, Cardio Tennis i Junior Performance Coach Education Programme.

Poznaj Kadrę

bottom of page