top of page

O Nas

241815268_367357578270161_6443501396109575836_n.jpg

Cele i osiągnięcia

Nasz główny cel to popularyzacja gry w tenisa. Dysponujemy wspaniałymi warunkami, dlatego staramy się je maksymalnie wykorzystać. Położenie naszych kortów bardzo pomaga nam w pozyskiwaniu nowych graczy, a duża liczba rozgrywanych turniejów zapewnia stale atrakcyjne wydarzenia. W 2021 roku sprzedaliśmy najwięcej licencji tenisa amatorskiego w kraju i zdobyliśmy pierwsze miejsce w konkursie "Najlepszy Klub Roku PZT SiA".

Z roku na rok zwiększa się liczba początkujących, dlatego stale udoskonalamy nasze programy treningowe. Nasi trenerzy biorą aktywny udział w różnych kursach tenisowych, aby ciągle rozwijać swoje umiejętności i przekazywać najlepsze wskazówki.

W naszym klubie nie brakuje atrakcji. Co roku organizujemy półkolonie sportowo-tenisowe, podczas których dzieci zawsze mogą się dobrze bawić i dużo się nauczyć. Po udanym treningu zapraszamy do naszej restauracji, gdzie można skosztować pysznej pizzy lub makaronu.

Kadra Trenerska

Lokalizacja

Tenis Park Kołobrzeg to jedyny klub tenisowy położony tuż przy morzu. Po zakończeniu gry na naszych wspaniałych kortach wystarczy przejść 50 metrów, aby móc się zrelaksować na plaży lub ochłodzić w orzeźwiającym morzu Bałtyku. Poza organizowaniem wielu turniejów, jesteśmy doskonałym miejscem na rozpoczęcie przygody z tenisem. Grają u nas małe dzieci, aspirujący zawodnicy, amatorzy, a w wakacje gościmy także turystów odwiedzających Kołobrzeg na krótki czas.

Obiekt

Tenis Park Kołobrzeg posiada 6 zewnętrznych kortów z nawierzchnią ceglaną z najwyższej jakości mączki.

 

Na ogrzewanej hali znajdują się 2 dodatkowe korty z sztuczną nawierzchnią. Obiekt dysponuje także ścianką do ćwiczeń.

 

W budynku klubowym zapewniamy dostęp do szatni, pryszniców, łazienek, recepcji i strefy serwisowej rakiet.

 

3_small.jpg
Screen Shot 2022-06-13 at 9.55.41 PM.png

Tenisówka

Bezpośrednio na terenie klubu tenisowego znajduje się sezonowa Pizzeria Tenisówka, która cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród tenisistów.

 

W ogródku, który oferuje widok na korty, można zamówić pizze, makarony, sałatki, dania dla dzieci, ciasta, desery, gorącą kawę i zimne napoje.

 

Cocktail bar to doskonałe miejsce na uczczenie zarówno małych, jak i wielkich zwycięstw.

Screen Shot 2022-06-13 at 9.59.52 PM.png

Nasi Partnerzy

2560px-Wilson-logo.svg.png
logo-abades.jpg
bottom of page