top of page
DSC02251.jpg

Półkolonie 
ULTRA FUN WEEK

To 5 dni maksymalnej zabawy, konkursów, rywalizacji i niesamowitych nagród. Podczas drużynowych mistrzostw, dzieci w wieku 5 - 15 lat walczą o punkty aby zdobyć tytuł Mistrza ULTRA FUN WEEK. Tylko w Tenis Parku!

Zabawa dla dzieci. Odpoczynek dla rodziców

Uzdrowisko Kołobrzeg jest idealnym miejscem do regeneracji i odpoczynku dla całej rodziny. Czasami jednak dzieci potrzebują dodatkowej rozrywki i atrakcji, aby w pełni cieszyć się wakacjami. Podczas ULTRA FUN WEEK żadne dziecko nie będzie się nudzić, a rodzice będą mogli w spokoju i beztrosko cieszyć się swoim wypoczynkiem, wiedząc, że ich pociechy są dobrze zajęte.

Wyjątkowy program

DSC01403.jpg

Plażowe szaleństwo!

Piłka plażowa, przeciąganie liny, siatkówka, 10 podań, Król Zamku, Berek i wiele innych to seria konkursów na plaży, zlokalizowanej zaledwie 50 metrów od Tenis Parku.

kino_edited.jpg

Seans filmowy

Za dużo akcji? Odpocznij sobie przy filmie ale nie śpij. Po seansie wspólnie z drużyną stwórz najbardziej kreatywny wiersz na temat filmu, a punkty do Mistrzostwa będą wasze.

DSC02090.jpg

Wojna NERFów!

Buduj swoją bazę i strzelaj do przeciwników, aby zdobyć jak najwięcej punktów, ale uważaj, aby nie zostać samemu trafionym. Nie ma czasu na odpoczynek! Czas START!

IMG_7710_edited.jpg

NOWOŚĆ - Wyścig z czasem!

Purpurowe Pantery kontra Żółte Żmije - kto zwycięży? W wyścigu przez więzienie Alcaraz, drużyna, która jako pierwsza ukończy wyścig, zdobędzie chwałę i wolność! Jeśli twoja drużyna jest w tyle, nie poddawaj się - zdobądź dodatkowe punkty, uzyskując FASTEST LAP!

DSC02032.jpg

Water Polo

Nie ważne czy jest pod wodą czy nad wodą, ważne żeby piłka znalazła się w bramce. Współpracuj z drużyną i zdobywaj gole, aby stać się mistrzem w tej grze wodnej.

DSC01702.jpg

Małpi gaj!

Nie spiesz się tutaj! Poruszaj się powoli i bezpiecznie przez cały tor, aby dotrzeć do domu i zakwalifikować się do następnej konkurencji. Pamiętaj, bezpieczeństwo jest priorytetem.

Dlaczego należy wybrać ULTRA FUN WEEK?

1

Rywalizacja

W dzisiejszych czasach, kiedy dzieci spędzają dużo czasu przed telefonami lub komputerami, trudno jest zapewnić im coś bardziej interesującego. Na szczęście, u nas jest to możliwe. Rywalizacja gwarantuje, że dzieci są cały czas zaangażowane i nie nudzą się. Zabawa z rówieśnikami jest lepsza od jakiejkolwiek technologii.

2

Nauka gry w tenisa

Poprzez ćwiczenia koordynacji oka i ręki, tenis korzystnie wpływa na rozwój mózgu. Dlatego w naszym programie codziennie zawarty jest godzinny trening tenisowy oraz zajęcia rozwijające sprawność fizyczną. Dzieci są grupowane według poziomu zaawansowania, dzięki czemu każde dziecko może trenować na swoim poziomie, nawet jeśli jest początkujące.

3

Kreatywność

Rozwijamy w dzieciach wyobraźnię poprzez organizowanie konkursów malarskich, tworzenie układów tanecznych, pisanie i odgrywanie ról w swoich drużynach. Pobudzamy ich kreatywność i umożliwiamy im wyrażanie swoich pomysłów.

Dzień pełen wrażeń!

Półkolonie odbywają się przez 5 dni w tygodniu od poniedziałku do piątku.

Przykładowy harmonogram:

7.45 - 9.00 - Przyjmowanie uczestników i zajęcia artystyczne

9.00 - 10.00 - Trening tenisa

10.00 - 10.45 - Śniadanie

10.45 - 13.00 - Plażowe szaleństwo

13.00 - 14.00 - Konkursy

14.00 - 14.45 - Obiad

15.00 - 16.30 - Gry zespołowe

16.30 - 17.00 - Czas na odbiór uczestników

DSC02085.jpg

Dołącz do drużyny

Różowe Raki i Białe Bizony to dwie z dwunastu drużyn, które konkurują ze sobą na półkoloniach. Każde dziecko może dołączyć do jednej z drużyn i rywalizować z pozostałymi, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Białe Bizony i Różowe Raki są gotowe na wyzwanie i pragną osiągnąć sukces, ale jednoznacznie nie jest powiedziane, która drużyna wyjdzie zwycięsko z tej rywalizacji. Dołącz do nas i bądź częścią jednej z tych wyjątkowych drużyn!

Wyżywienie

Jedz dużo, smacznie i zdrowo!

DSC01236.jpg

Śniadanie

Po pierwszych zajęciach lub konkursach o godzinie 10 dzieci mają czas na spokojne śniadanie. Nasze menu oferuje różnorodne opcje, w tym pieczywo, wędliny, sery, dżemy, miód, parówki, jajecznicę oraz naleśniki. Wszystko można popić herbatą.

DSC01226.jpg

Przekąski

Podczas zaciętych rywalizacji, zawsze jest dostępna opcja zdrowej przekąski, takiej jak owoce, albo orzeźwiającej lemoniady z miodem. W jednym z dni, będzie można też zjeść pyszne lody.

DSC01228.jpg

Obiad

O godzinie 14 serwujemy głównie tradycyjne polskie obiady. W menu znajdują się pierogi, kotlet schabowy z ziemniakami, klopsik mielony, różne surówki, a także nasza znana i ceniona pizza z Tenisówki.

Bezpieczeństwo

Podczas wszystkich zajęć, zdrowie i bezpieczeństwo jest naszym największym priorytetem.

Odpowiedzialna karda

Doświadczeni i wykwalifikowani opiekunowie półkolonii zawsze dbają o bezpieczeństwo i prowadzenie zajęć. Każdy opiekun przechodzi obowiązkowe szkolenie i egzamin dotyczący bezpieczeństwa, aby zagwarantować najlepsze możliwe doświadczenie dla dzieci.

Kontakt z dzieckiem

Nasi wykwalifikowani opiekunowie są gotowi pomóc dzieciom w każdej sytuacji. W razie potrzeby, dzieci mogą skontaktować się z rodzicami za pośrednictwem opiekuna lub za pomocą własnego telefonu.

Zasady zachowania

Dzięki zaangażowaniu dzieci w rywalizację, skutecznie pilnujemy dobrego zachowania. Określamy zasady bezpieczeństwa na każdą konkurencję, a pozytywne zachowanie nagradzamy dodatkowymi punktami w rozgrywkach.

"Moje dziecko brało udział w półkoloniach i było zachwycone! Każdy dzień był pełen rywalizacji, zabaw i nauki, co pozwoliło mojemu dziecku na rozwijanie umiejętności i samodzielności. Przewodnicy byli świetni i zadbali o bezpieczeństwo wszystkich dzieci. Zdecydowanie polecam tę półkolonię dla rodziców, którzy chcą zapewnić swoim dzieciom niezapomniane wakacje i jednocześnie pozwolić im na rozwijanie się."

Marzena L. , Warszawa

Często zadawane pytania

1. Czy można zapisać dziecko, które dopiero zaczyna swoją przygodę z tenisem?

Tak, nasze półkolonie to idealne miejsce na rozpoczęcie przygody z tenisem. Wiele dzieci po raz pierwszy spotyka się z rakietą na naszych treningach i nabiera sportowego bakcyla.

2. Jak ULTRA FUN WEEK różni się od innych półkolonii?

ULTRA FUN WEEK to półkolonie, podczas których dzieci biorą udział w rywalizacjach z innymi drużynami oraz w pracach zespołowych. Inne półkolonie zazwyczaj polegają tylko na uczestnictwie w atrakcjach bez określonego celu czy planu.

3. Czy można przyjść tylko na jeden dzień?

Tak, dziecko może brać udział we wszystkich zabawach i aktywnościach, tak samo jak pozostali uczestnicy, nawet jeśli przyjdzie tylko na jeden dzień.

4. Jaki jest dopuszczalny wiek dzieci uczestniczących w półkoloniach?

Organizujemy zajęcia dla dwóch grup wiekowych: od 5 do 9 lat oraz od 10 do 15 lat.

5. W jakie dni są prowadzone zajęcia półkolonii?

Program trwa 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, od godziny 8.00 do 16.30.

6. Czy można wcześniej przyprowadzić dziecko lub odebrać je później?

Tak, można przyprowadzić dziecko o godzinie 7.45, a odebrać maksymalnie o 17.00. Niedostosowanie się do ustalonych godzin odbioru może skutkować dodatkową opłatą za opiekę nad dzieckiem.

bottom of page